Výhody alarmů Jablotron

Všechny alarmy Jablotron vynikají především svojí špičkovou kvalitou za přijatelnou cenu. Jedná se o výrobky českého výrobce s dlouholetou tradicí v oboru. O kvalitě výrobků svědčí i poskytovaná nadstandardní záruční lhůta v délce 7 let.

Výhody alarmu JABLOTRON 100:

Snadné ovládání

Díky revolučnímu systému ovládání je prvním alarmem, kterému ihned porozumíte a nebudete se ho bát. Zvolte alarm vyvinutý pro lidi.

Nadčasový design

Vzhled jednotlivých prvků alarmu byl vytvořen ve spolupráci se špičkovými designéry. Objevte krásu, která splyne s vaším domovem.

Šetrná instalace

Kombinace bezdrátového i drátového řešení alarmu umožňuje šetrnou instalaci jak pro váš objekt, tak i pro vaši peněženku. Profitujte z jedinečné bezdrátové technologie Jablotron.

Multifunkční použití

Ochrání vás nejen před zloději, ale také před požárem, záplavou nebo únikem plynu. Dokáže ovládat topení nebo otevřít garážová vrata. Využívejte možnosti špičkové techniky naplno.

Dostupný odkudkoliv

Ke svému alarmu se dostanete díky bezplatné internetové samoobsluze z vašeho počítače nebo chytrého telefonu odkudkoliv. Ovládejte alarm a prohlížejte události bez hranic.

Svobodný výběr

Alarm nabízí absolutní svobodu výběru, která se přizpůsobí vašim potřebám. Nabízí řešení pro byty, chaty, domy, kancelářské i výrobní prostory. Naplánujte si jeho velikost dle libosti.

Skutečné bezpečí

Kvalitní alarm vyžaduje také profesionální montáž a pro zajištění skutečného bezpečí se neobejde bez nepřetržitého dohledu a zásahu při poplachu. Využijte unikátní celkovou ochranu Jablotron. První 3 měsíce navíc ZDARMA.

Společnost Jablotron Alarms a.s. pravidelně získává za své výrobky ocenění na celé řadě významných odborných veletrhů pořádaných v tuzemsku i v zahraničí. Více informací o kompletním sortimentu výrobků najdete na stránkách společnosti JABLOTRON.